International Polska
Grid

Jednym słowem...

John Bakhos, President and CEO of GRID International Inc.

Świat się zmienia na naszych oczach. Komputery zrewolucjonizowały nie tylko wymianę informacji, ale w zasadzie każdy aspekt naszego życia gospodarczego, społecznego i osobistego. Waga i głębokość tych globalnych zmian wpłynęła na życie nas wszystkich.

Tak jak w innych przełomowych okresach historycznych, największe korzyści ze zmian odniosą ci, którzy je wprowadzają i korzystają z nowych możliwości. Ci zaś, którzy ograniczają się do reagowania na wydarzenia, wahają się lub nie są świadomi zachodzących procesów, przegrają w wyścigu z otwartymi na nowe wyzwania i bardziej skutecznymi konkurentami. Wybór jest prosty: możecie być aktywnymi uczestnikami tych zmian albo ich ofiarami.

Bardziej niż kiedykolwiek w przeszłości dzisiejsi przywódcy i menedżerowie muszą się nauczyć zarządzania zmianą, tworząc skuteczne zespoły działające w kulturach organizacyjnych, które sprzyjają ciągłemu doskonaleniu się i do niego zachęcają. Inicjowanie i zarządzanie zmianami wymaga rozległej wiedzy o ludzkim zachowaniu:

  • o tym, jak kształtować adekwatną i użyteczną samoświadomość oraz zdolność do rozumienia innych ludzi;
  • o tym, jak tworzyć i utrzymywać dobre związki z ludźmi; oraz
  • o tym, jak właściwie i skutecznie stosować władzę w procesie podejmowania decyzji

Od ponad 35 lat firmy i ich liderzy na całym świecie korzystają z naszej pomocy, mającej na celu podniesienie skuteczności ich działań przez zastosowanie konkretnych metod, których skuteczność potwierdziliśmy wielokrotnie w ciągu 40 lat badań i doświadczeń.

Jeśli chcą się Państwo przekonać, jak bardzo wzrośnie konkurencyjność Waszych przedsiębiorstw dzięki poprawie skuteczności działania pojedynczych pracowników, zespołów i całych organizacji - zawierzcie naszemu doświadczeniu i uczyńcie je swoim własnym. Skontaktujcie się z nami już dzisiaj.


 
© Copyright 2006 Grid International, Inc.(All rights reserved.)
Trademarks | Privacy Policy | Terms of Use