International Polska
Grid

Terminy otwartych seminariów Leadership Grid®

Terminy najbliższych seminariów otwartych Leadership Grid® w Polsce:

Nr.: Termin: Place
29.06.-3.07.2020

Przygotowując i organizując Seminaria otwarte - szukamy wygodnego i rozsądnego cenowo ośrodka szkoleniowego lub hotelu. Komfort wypoczynku, noclegu, posiłków oraz profesjonalne sale szkoleniowo-konferencyjne - są wyznacznikiem naszych poszukiwań. Grid® International Polska zawsze negocjuje w imieniu wszystkich Uczestników atrakcyjną cenę i rabat na tzw. pakiet konferencyjny.

W międzyczasie organizowane są zgodnie z potrzebami i zamówieniami Klientów Seminaria zamknięte. W tym przypadku to Państwo decydujecie o wyborze miejsca i terminie Seminarium. Dostosowujemy się do Państwa życzeń i jesteśmy tam, gdzie sobie Państwo życzycie. Ważnym jest stwierdzenie, że Seminaria Grid mogą odbywać się w dowolnym miejscu w Polsce, zgodnie z potrzebami Klientów. Koszty pobytu i korzystania z ośrodka (Uczestników oraz trenera prowadzącego Seminarium) - pokrywa firma zamawiająca Seminarium.

W załączeniu znajdą państwo Formularz zgłoszenia - który - po wypełnieniu prosimy o zwrotne odesłanie na podany adres.
Po otrzymaniu zgłoszenia - natychmiast kontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów przygotowania się do Seminarium i dostarczenia Uczestnikom materiałów szkoleniowych.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Seminariach Grid® .

 
© Copyright 2006 Grid International, Inc.(All rights reserved.)
Trademarks | Privacy Policy | Terms of Use